Sahibi olduğunuz aracınıza internet üzerinden kasko sigortası yaptırmak istediğinizde karşınıza farklı seçenekler çıkacaktır. Bu seçenekler şunlardır, bazı sigorta internet siteleri online kasko fiyatı verirken, bazı sigorta internet siteleri de kasko sigorta teklifi verirken müşteriyle, müşteri danışmanını telefonda kontak sağlamasını sağlıyor. Kasko fiyatı verirken neden bire bir görüşmeyi önemlidir derseniz, Segem sertifikasına sahip müşteri temsilcileri sektördeki gelişmeleri yakından takip ederler, bu gelişmeleri ve yenilikleri müşterilerine faydalandırmaya hazırdırlar. Bire bir görüşme sonucunda en uygun kasko sigortası teklifi hazırlanırken sizin ve aracınızın ihtiyaçlarını tam karşılayan, hem en ekonomik kasko poliçesinin hazırlanması içindir. Bu da daha fazla sigorta şirketinin kasko fiyatı karşılaştırılarak sağlanmaktadır.

Web sitesi üzerinden online kasko teklifi istedikten sonra sigorta danışmanları tarafından hazırlanan en uygun kasko teklifi onayınıza sunularak poliçelendirilir. Aynı anda size e mail olarak poliçeniz gönderilir. Hazırlanmış olan en uygun kasko sigortası poliçeniz aynı gün ücretsiz kargo ile verdiğiniz adrese gönderilir.

Satın almış olduğunuz Kasko Sigortası Poliçeniz ile yıl boyu herhangi bir ihtiyacınız durumunda sigorta danışmanları yanınızda olacaktır.

Kasko poliçeniz yenileme döneminde yine sizin için hazırlanmış alternatifli kasko teklifleri ile sigorta danışmanları size ulaşarak poliçenizin yenilenmesinde yardımcı olacaklardır. Aracınızın kasko ve trafik poliçelerinin bitiş tarihleri sigorta danışmanları tarafından takip edilir. Günü gelince size hatırlatılır. Sigortanızın zamanının geçip aracınızın sigortasız kalması, hasarsızlık indirimlerinizin kaybedilmesi önlenmiş olur.

Bu hizmet hakkında daha fazla bilgi almak için sigortamerkezi.com "Kasko Sigortası" sayfasını veya satın almak için sigortamerkezi.com "Kasko Sigortası Teklifi" sayfası kullanabilirsiniz.

Sigorta Teklifleri ve Sigorta Bilgi Bankası